Чт. Тра 16th, 2024

1. Основні положення.

1. Учасниками квесту є особи, які відповідають обмеженням встановленим даними Правилами та пройшли процедуру реєстрації. Участь в квесті та в кожному окремому завданні є добровільною. Учасник може відмовитись від виконання завдання з обов’язковим повідомленням Організаторів про відмову та її причини.

2. Реєстрація

Для прийняття участі в квесті необхідно пройти процедуру реєстрації та отримати підтвердження від Організаторів про успішну реєстрацію.

3. Згода Учасників

Подаючи заявку на реєстрацію учасник, погоджується:

3.1. З цими Правилами, а також брати на себе права та обов’язки, пов’язані з участю в квесті;

3.2. З тим, що йому може бути відмовлено в реєстрації та в подачі заявки на участь у квесті;

3.3. З тим, що за все, що може трапитися з Учасником в процесі виконання Завдань, Організатори гри ніякої відповідальності не несуть. Так само Організатори не несуть ніякої відповідальності за стан Учасників під час квесту;

3.4. З тим, що дані, вказані при реєстрації, є правдивими;

3.5. З тим, що при вирішенні спірних питань між учасниками гри, рішення Організаторів гри є істиною в останній інстанції. Всі рішення Організаторів обговоренню не підлягають.

3.6. З тим, що можливі помилки в питаннях / завдань також є невід’ємною частиною гри;

3.7. Коментарі, фото і відео матеріали Учасників, які пройшли квест можуть бути використані керівництвом проекту без узгодження з їх автором;

4. Претензії.

Всі Учасники відмовляються від будь-яких матеріальних чи інших вимог і претензій на адресу Організаторів гри, а так само на адресу інших Учасників;

5. Заявка на гру.

Для участі в іграх заявку подає капітан команди.

6. Ігровий внесок.

Після подачі заявки необхідно подати ігровий внесок, якщо такий ігровий внесок встановлений Організаторами, не пізніше, ніж вказано в умовах гри, інакше Учасник або Команда не допускається до участі в квесті. Сума внеску встановлюється в залежності від типу гри і офіційно оголошується Організаторами.

7. Відмова від участі

При дискваліфікації команди або самостійного її відмови продовжувати гру під час гри, стартовий внесок не повертається.

8. Обмеження

8.1 Вікові обмеження для Учасників гри:

  • У квесті можуть приймати участь особи від 14 років.
  • Особа, якій на момент проведення квесту від 14 до 16 років може приймати участь лише за наявності у команді повнолітньої особи, яка її супроводжує.
  • Відмінні від зазначених в цих Правилах, вікові обмеження можуть бути встановленні Організаторами.

8.З. Обмеження кількості Учасників

Обмеження на кількість Учасників в Команді обмежується Організаторами в кожному окремому випадку в залежності від типу квесту та інших факторів.

9. Основи квесту

9.1. Початок квесту.

Квест починається строго в оголошене в умовах гри час без індивідуального оповіщення учасників.

9.2. Суть квесту

У встановлений час початку квесту, команда, допущена до квесту, отримує завдання від Організаторів. Виконуючи його, команда знаходить певне місце, до якого необхідно дістатися і в даній локації знайти наступну підказку. Знайшовши її, команда визначає наступну локацію. Під час квесту, через певну кількість часу, для полегшення рішення або виконання завдань Команда або учасник може отримати підказку звернувшись до Організаторам. Рішення надати підказку приймається Організаторами та оскарженню не підлягає. Час виконання більшості загадок не обмежений.

9.3. Типи завдань

Основним типом завдань є пошукові (шифрування місць в місті, де написані коди або частини кодів);

9.4. Додатковий реквізит.

У кожного Учасника/команди повинен бути мобільний телефон або інший прилад за допомогою якого може відбуватись фотофіксація відвідання учасниками точки маршруту квесту.

Організаторами може бути оголошений також інший додатковий реквізит: специфічні приналежності і вимоги до конкретного квесту, який можуть знадобитись при виконанні окремих завдань. Якщо реквізит оголошений в анонсі квесту, то його повинна мати кожна Команда до початку квесту, в іншому випадку реквізит купується під час гри, час на придбання не компенсується.

9.5. Спілкування з організаторами.

Протягом всього квесту Організатори можуть видавати пояснення і коментарі до сценарію або завдань в загальному порядку. В екстрених випадках допускається спілкування з організаторами гри по телефону. До екстрених випадків відносяться: випадки з гравцями в ході квесту, що вимагають стороннього втручання, форс-мажорні обставини.

10. Принцип чесної гри.

Для дотримання принципу чесної гри Учасникам забороняються:

10.1. Стеження за Організаторами та їх машинами під час проведення і підготовки квесту; покарання-дискваліфікація команди з гри;

10.2. Отримання інформації про зміст квесту шляхом інших дій (стеження, підслуховування і т.п.), крім самостійного отримання завдання від Організатора; покарання – дискваліфікація команди з гри;

10.3. Повідомляти іншим командам або отримувати від них будь-яку інформацію про рівні, яка може полегшити їх проходження; покарання-дискваліфікація команд з гри;

10.4. Заважати і допомагати суперникам, створювати їм перешкоди, знищувати Завдання, призначені для інших команд, створювати помилкові Завдання і покажчики, з метою затримати виконання іншими командами завдань; покарання-дискваліфікація команди з гри;

11. Рівність умов

Організатори увесту відповідають за рівні умови для всіх Учасників гри.

12. Контроль

Організатори мають право будь-якими способами і в будь-який момент квесту перевіряти, наскільки самостійно Команда впоралася з тим чи іншим завданням. Якщо Команда нe зможе пояснити, яким чином вона виконала завдання або чому ввела той чи інший код, вона буде оштрафована або дискваліфікована, на розсуд Організаторів.

13. Результати квесту

13.1. Закінчення квесту.

Квест триватиме до моменту фінішу останньої команди. Квест може бути зупинений або припинений за рішенням Організаторів при наявності обґрунтованих для цього причин.

13.2. Перемога в квесті

Перемагає Команда, яка швидше за інших відвідала всі точки квесту, за мінімальний час, не порушуючи Правила квесту.

13.3. Попередні результати

 Після фінішу Капітан кожної з команд може подати апеляцію, яка буде розглянута протягом 1 години з моменту отримання. Спосіб подачі апеляції визначає Організатор. Якщо апеляція не подана протягом 15 хвилин після закінчення гри, апеляція відхиляється.

13.4. Остаточні результати

Остаточні результати оголошуються відразу після їх підрахунку та не пізніше ніж через годину після закінчення квесту.

14. Відповідальність

14.1. Дотримання законів і правил дорожнього руху.

Виконання завдань квесту передбачено способами, не загрожують життю і здоров’ю Учасників, ні інших осіб, при дотриманні вимог безпеки. У разі якщо Учасники вважають, що виконання завдання несе пряму або опосередковану загрозу їх життю або здоров’ю, вони зобов’язані відмовитися від виконання завдання і зв’язатися з організаторами для уточнення завдання.

Порушення законів, нормативних актів і правил, в тому числі правил дорожнього руху, що діють на території країни, є неприйнятним ні в яких випадках. Будь-які Учасники або Команда, які буде помічені Організаторами в порушенні правил дорожнього руху, будуть дискваліфіковані.

14.2. Відповідальність гравців

Кожна людина, що бере участь в квесті, погоджується з усіма правилами квесту, а також самостійно несе всю відповідальність за будь-який ризик, що виникає під час квесту. Рішення брати участь в квесті повинно бути усвідомленим і зрозумілим до глибини його сутності.

14.3. Відповідальність організаторів

За все, що може трапитися з Учасниками в процесі виконання завдань квесту, Організатор відповідальності не несе. На підтвердження цієї згоди, кожні Учасник або Команда, яка бажає взяти участь в квесті, вважається реєстрація у квесті.

14.4. Правоохоронні органи

 Відповідальність за проблеми з правоохоронними та іншими уповноваженими органами, покладається на Учасників гри. Організатор, в свою чергу в ході складання гри, зобов’язуються навмисне не провокувати події даного характеру.

14.5. Чесна гра

Принципи чесної гри ґрунтуються на вищевикладених пунктах правил про чесну гру, порушення яких карається незалежно від того чи відбулося це випадково або навмисно. Завдання учасників – грати чесно і гідно, не порушуючи писаних і неписаних правил, так, щоб у авторів було бажання робити квести, а Учасники могли отримувати задоволення від цих квестів.

14.6. Покарання Учасників і Команд

У разі виявлення порушень Організатори залишають за собою право покарати Учасника або Команду штрафами у вигляді накладення штрафного часу або дискваліфікувати. При грубих порушеннях Учасник або Команда може втратити можливість брати участь в наступних квестах. Про рішеннях накладень штрафів на конкретних Учасників або Команди причина штрафних санкцій повідомляється Організаторами особисто.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *