Чт. Тра 16th, 2024

Олександрійцям запропонували розім’яти м’язи і мозок – піший Alexandria quest охопив цікаві локації міста Олександрії. Відвідати їх можна було після того, як розгадати загадки, які були заховані у QR-код. Переможці квесту, в якому можна було брати участь індивідуально та командою. Захід організований за підтримки Олександрійського міського голови Сергія Кузьменка, Олександрійської міської ради, Олександрійського громадського простору «КУБ», інформаційного агентства «Новий громадянин» та громадської організації «Зелений світ».


Заступник міського голови Ірина Чемерис привітала учасників та побажала справедливого успіху. Учасники розподілилися на шість команд. Вони отримали правила квесту, наліпки та перші коди для розгадування завдань.


Командам необхідно було пройти 9 локацій Олександрії. Головна мета – швидко розгадати загадки і швидко пішим ходом дістатись наступної локації. Переможці та учасники отримали крафтові подарунки та купу емоцій.


Як зазначили організатори свята – Станіслав Сітніцький і Даніл Ткач – планується проведення нових квест-подорожей найближчим часом. Не виключно що буде одразу декілька маршрутів, якщо кількість у часників збільшиться. Організатори квесту говорять, що квест вийшов цікавим, а учасники поділились враженнями щодо нього і запропонували продовжувати такі цікаві зустрічі, що поєднують кмітливість і необхідність продемонструвати гарну фізичну форму.
Фото Станіслав Сітніцький та пресслужби Олександрійської міської ради

𝐀𝐥𝐞𝐱𝐚𝐧𝐝𝐫𝐢𝐚 𝐐𝐮𝐞𝐬𝐭:

Instagram: www.instagram.com/_alexandria.quest_

Facebook: https://www.facebook.com/alexsandiya.quest

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *