Пт. Тра 17th, 2024

Шість команд олександрійців змагались у пішому квесті до Дня туризму. Олександрійці різного віку – від молоді до людей старшого покоління намагались розгадати завдання та здобути перемогу.

Кожен з учасників отримав карту-схему центральної частини міста, де відзначено вісім точок. На кожній з локацій, учасників очікували представники організаторів. Треба було отримати завдання, розгадати його, і після отримання правильної відповіді, прямувати до наступної точки.

Найшвидшими у такому квесті без сумніву є ті, хто демонструють кмітливість та високий рівень знань. Але разом з тим – це захід, де необхідний розвиток як розумовий, так і фізичний. І відчуття команди. Адже перемога залежить від активності та якості внеску у перемогу всіх учасників команди.

Перше місце у команди «Компас», серед учасників якої до речі було чимало олександрійців, яким трохи більше за 30 років. Тим, хто прийшов до фінішної прямої пізніше переможців, вручено пам’ятні сувеніри – крафтові вироби. Своєрідним подарунком для учасників квесту стала оглядова екскурсія по всім залам Олександрійського музейного центру. Цікаву розповідь провели головний зберігач фондів музейного центру Тетяна Вальчишена і співробітник музею Людмила Шевченко.

Квест організовано та проведено громадською організацією «Зелений світ» (керівник Станіслав Сітніцький), громадською спілкою «Олександрійський громадський простір «КУБ» Культура.Урбаністика.Бізнес» (керівник Олег Панібратенко) за підтримки Олександрійського міського голови Сергія Кузьменка.

«Ми запропонували нову форму організації та проведення квесту, в якому є значна динаміка та зацікавленість учасників. Ми реалізуємо цей проект для того, що показати наскільки цікавою є Олександрія та відновити командні інтелектуальні змагання, які доступні не тільки натренованим інтелектуалам, але й людям, у яких є кмітливість, є бажання спілкування та командної перемоги»,  – розповів про своє бачення змісту квестів Станіслав Сітніцький, голова громадської організації «Зелений світ».

«Як відновити зацікавленість громадян своїм містом? Звісно для цього мають використовуватись нові форми дозвілля, нові підходи. Один з них – організація та проведення різноманітних тематичних квестів. Історія міста, його локації – це наше спільне надбання яке ми можемо і маємо подати по-новому, вивести це пізнання на новий рівень. Такі заходи згуртовують людей різних поколінь ,дають можливість пізнати рідне місто через цікавий захід із інтерактивною участю. І це є важливим завданням активу громадянського суспільства, перемагати стереотипність у сприйнятті громади», – прокоментував подію Олег Панібратенко, депутат Олександрійської міської ради, голова громадської спілки «Олександрійський громадський простір «КУБ» Культура.Урбаністика.Бізнес».

𝐀𝐥𝐞𝐱𝐚𝐧𝐝𝐫𝐢𝐚 𝐐𝐮𝐞𝐬𝐭:

Instagram: www.instagram.com/_alexandria.quest_

Facebook: https://www.facebook.com/alexsandiya.quest

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *