Чт. Лис 30th, 2023

В Олександрії до Дня Незалежності України провели квест який є тематичним. Його основна тема – Незалежність України та об’єкти, які пов’язані із нею в Олександрії.


Мета квесту, як розповіли організатори заходу, полягає, перш за все, в залученні олександрійців та гостей міста до активного відпочинку.
«Ми запропонували отримати яскраві емоції від дослідження нашого унікального міста. Але у незвичайній, цікавій формі. Це все представлено у вигляді розв’язання головоломок. Щоб здобути перемогу необхідно працювати командно, розвивати мислення та пропонувати розв’язання задач. Саме такими – кмітливими та активними ми бачимо молодь міста та всіх, хто долучається до таких заходів. Тематику нашого квесту ми визначили як відому фразу британського мислителя Бекона – Scientia potestas est, тобто знання – є сила. Ми у цьому теж переконані», – коментує подію співорганізатор квесту, голова ГО «Зелений світ», представник Олександрійського громадського простору «КУБ. Культура. Урбаністика.Бізнес» Станіслав Сітніцький.


Квест відбувся за підтримки громадської організації “Зелений світ”, “Олександрійці”, “Моя оселя”, Олександрійської районної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Кіровоградської області.

𝐀𝐥𝐞𝐱𝐚𝐧𝐝𝐫𝐢𝐚 𝐐𝐮𝐞𝐬𝐭:

Instagram: www.instagram.com/_alexandria.quest_

Facebook: https://www.facebook.com/alexsandiya.quest

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *