Ср. Тра 15th, 2024

Старости груп та потенційні лідери стали учасниками базового тренінгу «Я лідер!», де студенти дізнавалися, що таке феномен «лідерство» та навіщо потрібно розвивати лідерські якості. Захід відбувся на базі Олександрійського аграрного фахового коледжу БНАУ 3 травня. Провела тренінг психологиня, методист аграрного коледжу Інна Забіян.

«Все життя ми йдемо вперед, зупинятися не можна, бо тільки зупинишся – настає деградація. Тож для мене тема лідерства є актуальною і необхідною, і так само, я вважаю, в реаліях сьогодення ця тема є дуже важливою і для сучасної молоді. У більшості дітей спостерігається апатія до всього, адже дистанційна форма навчання не «заходить», вдома вони часто бачать опущені руки батьків, що буде завтра – невідомо… Також усвідомивши, як феномен лідерства безпосередньо керує зокрема і моїм життям, я вирішила провести невеличке дослідження, і до своєї праці долучити дітей», – пояснила організаторка тренінгу, психологиня Інна Забіян.

Учасниками тренінгу стали студенти Олександрійського аграрного коледжу 17-20 років. Це були молоді люди, які бачать у собі лідерські якості і прагнуть стати лідерами. До команди учнів тренінгу долучився також депутат Олександрійської міської ради Олег Панібратенко, який вчився лідерству разом з юними учасниками тренінгу.

Навчання проводилися у доступній та зрозумілій для молоді формі, без зайвої складної термінології. Тренерка Інна Забіян у процесі роботи використовувала різні психологічні вправи та техніки, які допомагали юним хлопцям та дівчатам зрозуміти, хто такий лідер і яким він має бути, а також розвити в собі якості лідера, долаючи власні страхи та інші перешкоди.

За свої старання учасники отримували заоохочуючі призи і цінні поради, а також робили перерву на теплу невимушену бесіду за чашкою кави.

По завершенню тренінгу керівник культурного центру «Простір Дмитра Чижевського» психологиня Мар’яна Образкова доповнила тему зустрічі своїм баченням лідерства. Вона зазначила, що для того, щоб стати лідером, можна також брати приклад з інших лідерів.

«Як на мене, лідерство – це вплив. Є такі дані, що насправді навіть інтроверт за своє життя впливає більш ніж на 1000 людей. Тобто, якимось чином найтихіша людина може бути лідером думки для інших людей. На мою думку, стати лідером можна, якщо орієнтуватися на тих людей, яких ми вважаємо лідерами. Таким прикладом може бути і олександрієць Дмитро Чижевський. Він перші свої 17 років прожив тут, в Олександрії, тобто характер тієї «людини світу», якою він був, виплекано саме в Олександрії, тож він може бути тим самим провідником до лідерства», – вважає Мар’яна Образкова.

Базовий тренінг «Я лідер!» у ВСП «Олександрійський аграрний фаховий коледж БНАУ» провели за підтримки Олександрійського міського голови Сергія Кузьменка та Громадського простору «КУБ. Культура. Урбаністика. Бізнес».

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *