Сб. Тра 18th, 2024

В Олександрію передали допомогу для міської лікарні. Вона надійшла від європейських благодійників. Два апарати штучної вентиляції легень, медикаменти та карета швидкої допомоги, що вже стала до ладу та може щодня допомагати на термінових викликах. Ця важлива для підсилення медичної галузі міста допомога могла потрапити у інші регіони або залишитись у столичних лікарнях.

Сьогодні Україна отримує чимало гуманітарної допомоги не тільки у вигляд речей першої потреби, але і в якості медичного обладнання, яке вкрай необхідне для того, щоб медична галузь могла підтримувати належний рівень допомоги та бути готовою до будь-яких екстрених ситуацій.

«Чимало такої допомоги залучається через європейські країни завдяки особистій участі та підтримці лідерки ВО «Батьківщина», народного депутата України Юлії Тимошенко. Для того, щоб ця допомога могла приходити і до нашого регіону чимало зусиль докладає депутат Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко. Намагаюсь і я впливати на те, щоб наш регіон отримував таку необхідну для медичної галузі допомогу», — розповідає засновник благодійного фонду «Українські соціальні програми», депутат міської ради, керівник територіальної організації ВО «Батьківщина» Віталій Журавльов.

«Нам вдалось переконати Юлію Володимирівну, що такі регіональні лікарні як олександрійська теж потребують уваги благодійників і вони теж підсилюють медичний потенціал регіону.

Завдяки її особистому втручанню та залученню благодійної допомоги, місто отримало медикаменти, сучасні апарати штучної вентиляції легень та автомобіль для швидкої допомоги. Вона особисто приїхала до міста, щоб поспілкуватись як з лікарями, так і пацієнтами», — уточнює В.Журавльов.

Якщо допомога потрібна — всі мусять бути разом

Зустріч відбулась із лікарями та пацієнтами лікарні напередодні Дня медичного працівника у центральному медичному закладі громади.

Лідерка ВО «Батьківщина», народний депутат України Юлія Тимошенко: «Те, що ми змогли, ми передали. Те що по волонтерській лінії ми можемо передавати. Але найважливіше відчути, один одного як родина. Якщо допомога потрібна — всі мусять бути разом. Така мета мого приїзду», — розповіла Юлія Тимошенко, коментуючи свою підтримку місії допомоги олександрійським лікарням.

«Нам треба зробити медицину після армії другим пріоритетом»: Ю.Тимошенко

Очільник парламентської фракції та політичної сили має свою думку щодо того, яка галузь в Україні має сьогодні бути другою, після Збройних Сил.

Ю.Тимошенко: «Нам треба зробити медицину після армії другим пріоритетом. Оце — важливо. Тому що це — нерозривні зараз речі. І друге, що треба зробити, це подивитись на те, що медики працюють у нас зараз в такій напруженій ситуації. Нам безумовно треба подбати про заробітну плату, в тому числі, для молодшого медичного персоналу. Сьогодні я почула, що треба українській владі на це звернути увагу і посилити підтримку, зокрема тих ,хто працює на цій ланці медичної допомоги».

Лікарі розповіли про поточні проблеми і необхідність їх вирішення на рівні уряду

Сьогодні серед актуальних проблем медичних працівників не тільки технічна забезпеченість, але і перегляд управлінських рішень на рівні держави, які допоможуть посилити роботу медичних закладів. Зокрема, поліпшення забезпеченості фінансування лікарень, правильне розподілення ресурсів, що отримує Україна по лінії благодійної допомоги щодо медичного обладнання.

Ю.Тимошенко: «Люди, які сьогодні стоять за Україну, а це наші медики, не мають відчувати себе самотніми. Вони мають знати, що біля них завжди хтось є. Що допоможуть з усіма важливими речами. І ми приїхали для того, щоб послухали, розібратися, яка допомога потрібна.

Ви знаєте, що сьогодні вся влада працює як одна команда. Сьогодні немає влади, опозиції, конфронтації, критики. Сьогодні нічого цього не існує. Сьогодні ми всі працюємо на те, щоб знати де яка проблема не вирішена.

І ми намагаємось в уряді, парламенті спільно ці проблеми вирішувати. І можу сказати, що кожна лікарня яка сьогодні приймає поранених, яка приймає людей з передової, вона знаходиться в полі зору і нашої команди, і всієї владної команди. І ми сьогодні щасливі були побачити тут прекрасну команду професійних людей: лікарів, медичних сестричок, нянечок, які нікуди з України не поїхали в такий тяжкий час, які залишились разом з Україною. І сьогодні від того що вони роблять, теж залежить існування України. Ми дякуємо їм за це. Вони мають почути, наскільки вони нам потрібні. Наскільки їх праця сьогодні вирішальна для України».

Ю.Тимошенко оцінила стан справ у медичній галузі країни як «складний, але бойовий» і пообіцяла надалі сприяти у підтримці медичної галузі в Олександрії. Та звісно розглянути можливість змін у роботі влади, які допоможуть зробити медичну галузь потужнішою як в Олександрії, так і в Україні в цілому.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *