Пт. Тра 17th, 2024

Олександрійці долучились до створення нового проєкту — Коаліції громадських організацій “СПІВПРАЦЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ МІСТ”. Одними із співзасновників цієї Коаліції виступили представники Олександрійського громадського простору «КУБ». Підпис під відповідним рішенням поставили одразу два представника «КУБу» — депутат міської ради, голова ГС «КУБ» Олег Панібратенко та голова ГО «Ліга підприємців Олександрії» Богдан Мартищенко.

Загальні збори обрали Координаційну раду коаліції та трьох координаторів коаліції. Одним із них є олег Панібратенко, разом із колегами – головою ГО АМСБ Олегом Рудницьким (м. Світловодськ) та Почесним президентом ГО АСМБР Андрієм Мельником (м. Кременчук).

Наступний крок — підписання коаліційних документів та проведення підготовчих дій до укладення відповідних спільних рішень на рівні міських рад та міських голів.

«Я вважаю, що це приклад того як починається формування тісних взаємозв’язків між громадами без формальної ознаки. Ми не знаходимся навіть у одній області, але маємо багато спільного – історія, економіка, людські відносини, спільні проєкти та спільні цінності. Це нас зближує і ми бачимо, що є перспектива реалізації спільних рішень які дадуть користь і конкретній громаді і всьому суспільству. За такими об’єднаннями — майбутнє. Адже будувати державу, підсилювати її необхідно саме з початкового рівня — рівня громадських об’єднань, рівня територіальних громад», — прокоментував подію О.Панібратенко.

Текст А.Мельника, одного із Координаторів коаліції

ДЕВ’ЯТЬ ВІДОМИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КРЕМЕНЧУКА, ОЛЕКСАНДРІЇ ТА СВІТЛОВОДСЬКА ОБ’ЄДНАЛИ СВОЇ ЗУСИЛЛЯ В НАПРЯМКУ СПРИЯННЯ  РОЗВИТКУ МІСТ.

В День Святого Миколая лідери дев’яти громадських організацій трьох міст підписали Меморандум про створення Коаліції громадських організацій “СПІВПРАЦЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ МІСТ”.

До складу  Коаліції увійшли громадські організації: “Ліга підприємців Олександрії”, “Сучасні громадські ініціативи” (м. Олександрія), “Бюро аналізу суспільних змін” (м. Світловодськ), “Феміда” (м. Кременчук), АСМБР (Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, м. Кременчук), “АМСБ” (Асоціація малого та середнього бізнесу, м. Світловодськ), “Громадський простір ” КУБ-ХАБ”, (м. Олександрія).

Загальні збори образи Координаційну раду коаліції та трьох координаторів (по одному від кожного міста).

Координаторами обрано голову ГО АМСБ Олега РУДНИЦЬКОГО (м. Світловодськ), голову ГС “Громадський простір “КУБ-ХАБ” Олега ПАНІБРАТЕНКА (м. Олександрія) та Почесного президента ГО АСМБР Андрія МЕЛЬНИКА (м. Кременчук).

Коаліція громадських організацій має наміри підписати відповідні меморандуми з керівниками трьох міст та експертними, в тому числі, міжнародними організаціями про співпрацю.

Як зазначено у підписаному меморандуму,  громадські організації трьох міст об’єдналися з метою:

• сприяти розвитку міст;

• вивчати та сприяти впровадженню в своїх містах новітніх досягнень у сфері місцевого самоврядування, розвитку міст;

• обмінюватись найкращими практиками в цій сфері з іноземними партнерами, містами-побратимами.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001289314817

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *