Нд. Лип 14th, 2024

25 серпня депутат міської ради, керівник громадської спілки «Олександрійський громадський простір «КУБ. Культура. Урабністика. Бізнес» Олег Панібратенко взяв участь у заході з обміну досвідом та налагодження співпраці між громадами міста Олександрії та Кременчука.

Делегація від Олександрійської міської ради відвідала Кременчуцьку громаду. Очолили делегацію на офіційному рівні заступники міського голови Ірина Чемерис та Юрій Шклярук, які представили гуманітарний та економічний напрямок Олександрійської громади. Також у складі делегації були керівники різних установ та виконавчих органів міської ради.

Олександрійська делегація провела зустріч із першим заступником Кременчуцького міського голови Володимиром Пелипенком, заступником міського голови Ольгою Усановою, директором «Інституту розвитку Кременчука» Павлом Бедрацьким, керівниками департаментів, управлінь і відділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Олександрійці мали змогу ознайомитись із напрацюваннями Кременчука у напрямку розвитку інвестиційного сегменту економіки та реалізації проєктів різноманітних напрямків.

Делегація зустрілася з першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, який розповів про позитивний досвід реалізації у Кременчуці проєктів з розвитку: термомодернізація бюджетних установ, реновацію електротранспорту, інвестування в теплогенеруючі потужності, оновлення вуличного освітлення міста. Також перший заступник міського голови розповів про те як реалізовано в місті конкурс стартапів та важливий інфраструктурний проєкт «Безпечне місто».

Делегація з Олександрії отримала з перших рук інформацію про роботу сфери культури, зокрема про місцевий музей та картинну галерею громади.

«Ми побачили індустріальне місто із великими потенціалом і цікавими напрацюваннями, які можна адаптувати для Олександрії і використати. Але для мене ближча тематика Олександрійського громадського простору КУБ – культура. І тут – наша мета зв’язати кращі напрацювання громад для спільного розвитку. Ми плануємо поєднати одразу декілька громад і на міжобласному рівні розвивати внутрішній туризм. Спільний маршрут або його варіації: Полтава, Кременчук, Олександрія. Нас об’єднує спільна історія і належність до козацької Гетьманщини. Ми об’єднанні і сьогодні економічними зв’язками і людськими долями. Маємо ідеї щодо співпраці та обміну у мистецькому напрямку», – прокоментував результат зустрічі депутат міськради, голова ГС «Олександрійський громадський простір «КУБ. Культура.Урбаністика.Бізнес» О.Панібратенко.

Під час візиту олександрійської делегації передано пропозицію від Кременчуцького міського голови Віталія Малецького про відвідини очільником Олександрійської міської громади Сергієм Кузьменком вересневого бізнес-форуму у Кременчуці. У рамках форуму передбачено панельну зустріч для мерів міст, де обговорюватимуться актуальні проблеми громад.

Фото: фейсбук-аккаунт Андрей Мельник

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *