Вт. Тра 14th, 2024

6 серпня 2021 року Олександрійський громадський простір «КУБ» провів зустріч з Павлом Гайдаєм, підприємцем, інвестором, візіонером, власником CEO-компанії «Avtologistika», засновником культурної інституції «Міжвухами», випускником Стенфордської вищої школи бізнесу.

Чому виникла така ідея проведення зустрічі та які вона може мати наслідки, розповідає Віктор Голобородько, співзасновник ГС «Олександрійський громадський простір КУБ. Культура.Урбаністика.Бізнес».

Досліджуючи фактори, що обмежують розвиток бізнесу та суспільства, Павло Гайдай вивів власну гіпотезу трансформації системи культури. Згідно неї, культура як система смислів є первинною і має безпосередній вплив на всі сфери життя – від політики до економіки. Відтак, на думку автора гіпотези, трансформація системи культури є найдієвішим способом реалізації корінних змін як в окремо взятій компанії, так і в суспільстві в цілому.
Відео короткого огляду зустрічі – далі

Під час діалогу, Павло Гайдай розкрив детально його бачення інноваційного розвитку економіки через розвиток культури і культурного простору.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *