Пт. Гру 8th, 2023

Колектив інформаційного агентства «Новий громадянин» відзначено подякою за сумлінну працю, високий професіоналізм, об’єктивне висвітлення актуальних питань життєдіяльності Олександрійської територіальної громади. Подяку вручив Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко директору ІА «Новий громадянин» Віктору Голобородько. Вручення відбулось на офіційній зустрічі журналістів, що представляють засоби масової інформації Олександрійської громади та представників міської влади сьогодні, 7 червня.
Під час зустрічі вручено подяки колективам місцевого телебачення, газет, електронних ресурсів.


На зустрічі міський голова Сергій Кузьменко зазначив, що головна мета ЗМІ, на його погляд, це захист демократичних перетворень, необхідність критичної оцінки дій влади, професійний підхід до діяльності ЗМІ. Ці якості допомагають розвивати місто, активно реагувати на негаразди і водночас вчасно і достовірно висвітлювати важливі суспільно-політичні події громади.

Необхідно зазначити, що вперше за багато років, журналістська спільнота зустрілась в мерії без поділу на «наближених» журналістів та представників ЗМІ і тих, хто має альтернативні погляди.
Також в міськраді вручено сьогодні Грамоту Верховної Ради України очільниці Олександрійської територіальної організації Національної спілки журналістів України Ірині Балашовій.


Нагадаємо, щороку, 6 червня в Україні відзначається День журналіста. Це неперехідне загальнодержавне професійне свято працівників засобів масової інформації, яке встановлено Указом Президента України № 251/94 від 25 травня 1994 року. Професійне свято відзначається у день прийняття Спілки журналістів України 1992 року до Міжнародної федерації журналістів (International Federation of Journalists, IFJ).

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *