Енергетичні місця Олександрії — Березівки — Приютівки: «КУБ» презентує новий туристичний маршрут-тур вихідного дня

Енергетичні місця Олександрії — Березівки — Приютівки: «КУБ» презентує новий туристичний маршрут-тур вихідного дня

Всі таємниці міста із суперенергетичними місцями. Несподівані легенди і реальність храму якому майже 230 років. Саме про це незабаром планують розкрити у новому краєзнавчо-туристичному маршруті – турі вихідного дня, експерти Олександрійського громадського простору «КУБ. Культура.Урбаністика.Бізнес». Робоча назва маршруту — «Енергетичні місця Олександрії-Березівки-Приютівки».


Він розповість про пригоди олександрійських курантів, козацьку церкву в Олександрії — Усиківці, міцні стіни гранітної кам’яниці казначейства, три театри які народились в модерному місті та про реалії і таємниці церкви Йосипа Обручника. Можна зазирнути у бузкову алею маєтку Бжеських та побачити багато інших локацій, які жителі міста та найближчих громад бачать ледве не щодня, але не помічають глибини їх минулого, романтично-історичних історій, пов’язаних із цими локаціями.
Завершиться тур релакс — місциною де було б цікаво поспілкуватись навіть із Сенекою чи Езопом.
Рефлексуємо спільно на березі з суперкраєвидами Войнівського водосховища.
«Це надзвичайно цікавий тур, адже ми розкажемо те, про що ви не знайдете в інтернеті і про те, що варто побачити на власні очі, відчути подих історії, її найяскравіші моменти та знахідки», — говорить автор маршруту, один із співзасновників ГС «КУБ» Віктор Голобородько.
Інформаційний партнер проєкту – інформаційне агентство «Новий громадянин».

admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *