Вт. Тра 14th, 2024

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглянула у порядку денному заяву ТОВ «Інформаційне агентство «Новий громадянин” і зареєструвала суб’єкт у сфері онлайн-медіа. За відповідне рішення члени Нацради проголосували одноголосно під час засідання 28 вересня.  Це сайт “Новий громадянин” – https://ngr.com.ua/, який є першим в області офіційно зареєстрованим онлайн-медіа. Текст рішення Національної Ради за посиланням.

Керівником онлайн-медіа є член Національної спілки журналістів України, який має досвід керівника друкованих, онлайн-ЗМІ та місцевих телерадіокомпаній Віктор Голобородько.

“Ми перереєстрували таким чином інформаційне агентство “Новий громадянин” в онлайн-медіа. Історія агенції почалась на початку 2020 року, а з ухваленням закону “Про медіа” було два шляхи – реєструвати онлайн-медіа чи започатковувати власне друковане видання. Засновники агенції вирішили сконцентрувати увагу на створеному і дієвому сайті “Новий громадянин”, що позиціонується як аналітичне видання, а також видання що висвітлює розслідувальні матеріали, публікує відео та тексти, спрямовані на інформаційний захист країни від російської агресії. Є і новинний контент. Власне напрямок діяльності той самий і залишається – робота з інтелектуальними та складними інформаційними продуктами, новинними журналістськими жанрами. Але тепер робота буде унормована за вимогами актуального законодавства, що переформатувало форми діяльності медіа в Україні. 

Маю подякувати за консультації у поданні документів представника Національної ради у Кіровоградській області Сергія Каракуліна, який одразу відгукнувся на наше бажання зареєструвати онлайн-медіа і надав методичну допомогу і повний супровід для отримання реєстрації”, – зазначив керівник медіа, коментуючи подію.

Засновники сайту “Новий громадянин” дякують всім, хто був причетний до започаткування роботи медіа і сподіваються на продовження співпраці. Віримо у перемогу України! Наближаємо її на всіх напрямках, зокрема на лінії інформаційного спротиву.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *