Сб. Тра 18th, 2024

Вперше за 2022 рік Олександрійський міський голова ініціював відкриту зустріч із всіма журналістами міста. Відзначимо, з якихось причин таких зустрічей у відкритому форматі раніше не було, хоча мер зазначив на початку спілкування, що «всі мали змогу за бажання» отримати необхідну інформацію. Проте сам факт відкритих прес-конференцій раніше не пропагувався мерією. Сподіваємось відкриті зустрічі із вільним коридором запитань-відповідей продовжаться у 2023 році.

Театральна вітальня замість звичайного залу виконкому

Формально, зустріч мала стати черговим традиційним підбиванням підсумків. Проте вона була дещо незвичною. По перше – місцем проведення. Зібрали мера та журналістів у «Театральній вітальні». Як зазначають у мерії, це – оновлена кімната в Олександрійському театрі, призначена для прес-конференцій та зустрічі високоповажних гостей. Перша зустріч була там саме із журналістами.

Крім того, мер показав прикрашену новорічну ялинку, підкресливши, що символічно, що вона в цьому році не складена із синтетичних компонентів, а жива і буде радувати око і душі містян.

А далі мер зробив невеликий екскурс по театру і розповів про відновлення театральної локації.

І не тільки якісного залу, але і символів олександрійських театралів – одного із зачинателів театру в Олександрії, що потім став фундатором українського драматичного театру Гната Юри, чий портрет поновлено у фойє.

Є потреба у позитивних емоціях…

Офіційні фрази вже під час зустрічі, пролунали лише наприкінці діалогу. І вони пояснили формат спілкування. Олександрійський міський голова підкреслив, що навряд чи на передноворічній зустрічі зможе щось додати нового до показників із бюджету чи про щоденне життя-буття городян, про що всі журналісти та самі олександрійці знають і так багато.

С.Кузьменко «Повірте, що я знаю, що наш бюджет 717 мільйонів, що власних доходів 480, але наразі є потреба у позитивних емоціях».

Більша частина спілкування була присвячена декільком темам: оцінка року, що минає, відповіді на загрози блекаутів, імовірну справедливість, щодо енергетичних обмежень та появи таких закладів як McDonald’s в Олександрії.

В цілому Олександрійський міський голова охарактеризував 2022 рік як рік випробовувань, рік трагедій і рік нових можливостей.

Журналісти ІА «Новий громадянин» поставили питання щодо трьох імовірних важливих проєктів, які варто розпочинати для відновлення одразу після перемоги України у війні та уточнення щодо напрямків використання електрогенераторів від британських партнерів.

Відповів С.Кузьменко і на запитання щодо суттєвих змін у ФК «Олександрія»,

А завершив зустріч подякою від всіх городян Збройним Силам України за захист та твердження про віру у перемогу.

За посиланням можна переглянути повну версію спілкування із журналістами С.Кузьменка у 2022 році, яка тривала майже годину.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *