Пт. Тра 17th, 2024

Дощовий день давні українці вважали на хорошу прикмету — буде урожай і буде життя! Тому цьогорічний дощовий день на День міста можемо вважати хорошим знаком.

Вітаємо всіх олександрійців, де б вони не жили зараз і не працювали: в місті, за його межами, у вимушеній тимчасовій еміграції внаслідок війни — з Днем народження Олександрії!

Ми були і є козацьким містом із славними традиціями і маємо створювати нове майбутнє!

З днем народження, Усиківка-Олександрія. Козацький хутір, що став містом межиріччя Дніпра та Бугу та містом героїчного спротиву часів Української революції, містом народження генія філософії Дмитра Чижевського, містом шахтарів, містом промисловості та підприємництва. Шукаємо відповіді на вічне питання: Quo Vadis?. Тобто куди йдемо, як живемо чи можемо щось змінити?

Віримо у перемогу над російським ворогом і те, що будемо створювати нове життя у європейській спільноті у вільній і незалежній Україні!

Журналісти інформаційного агентства “Новий громадянин” пропонують фотоколлаж, який розповість про Дні міста різних років і нагадають його жителям про мирне життя, до якого ми обов’язково повернемось. Це наш подарунок всім, хто любить Олекснадрію!

День міста Олександрії – 2008. Архівні фото

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *