Сб. Тра 18th, 2024
Гаага

Україна перетворилась в активного міжнародного гравця. І ця активність наближає день перемоги у тяжкій, виснажливий, кровопролитній війні із Росією. Пояснюємо чому події, що відбуваються за 2337 кілометрів від Олександрії можуть вплинути на наше життя. І вже починають впливати.

«Ми не помічаємо дрібниць. А саме з них складається буття. Як з дрібних грошей можна зібрати вартість хлібини, так із невеликих подій можна скласти уяву про епоху. Невеликі здавалось події, що вже забуваються за мить, насправді важать багато. І ще більше вони важать внаслідок того, що складають ту саму основу буття. Три кроки, три події — Версальський саміт із відкриттям вступу до Євросоюзу, позитивне для України рішення Міжнародного суду ООН та Гаагзький трибунал щодо військових злочинів Росії. Це ті механізми, що дозволяють нам очікувати перемогу у світі, де панує право, свобода вибору і де не беруть рабів до очікуваного вільного життя.

Саме про непомітні, але супер-важливі події, які ніколи б не стались так швидко, якби не трагічна нова хвиля війни Росії проти України 2014-2022 року поговоримо нині. І чому ці події складаються разом у вітраж, де написано вираз: «Слава Україні! Перемога — за нами!»

Директор ІА «Новий громадянин», журналіст Віктор Голобородько

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *