Сб. Тра 18th, 2024

Новорічний подарунок для всіх шанувальників «Олександрійського громадського простору «КУБ» та наших шановних експертів та радників цього проєкту! Презентуємо повну багатогодинну відео-версію зустрічі, що відбулась 16 грудня в Олександрії. Це фінальна частина дводенного діалогу із київськими та харківськими інтелектуалами. Більшу частину цієї зустрічі присвячено цікавій лекції відомого українського філософа, доктора філософських наук, доцента Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, академіка Амброзіанської академії (Мілан, Італія), богослова та автора книг і досліджень, відомого медійного інтелектуала України Олександра Філоненка.

Ця цікава зустріч відбулась у Палаці урочистих подій. Саме на відео ви можете побачити і публічну лекцію О.Філоненка і цікаве бачення розкриття питання «коду міста» від Андрія Мельника, засновника спільноти мислячих людей Cowo.guru (Київ), співзасновника компанії «Профпереклад», ініціатора проєктів з трансформації громадянського суспільства у різних регіонах України. А також слово Інесси Кравченко, кандидата філософських наук і видавчині культурологічного журналу «Колесо життя».

Але не тільки гості міста, але і олекснадрійці долучились до діалогу. І це чудова нагода скористатись вихідними днями і вільним часом, щоб знову прорефлексувати подію, осмислити її. Адже на погляд активу «КУБу», вона стала ключовою у році, що минає!

Вітаємо всіх із Новорічними святами! Сподіваємось що у 2022 році завдяки підтримці всієї громади нам вдасться зреалізувати нові проєкти, що нарешті стануть дієвими та практичним. І ми поступово почне розбудовувати новий рівень для інтелектуального та мислячого міста, міста із багатовіковою історією, що у пошуку свого майбутнього.

Приємного перегляду!

До зустрічі у 2022 році!

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *