Пт. Гру 8th, 2023

В Інституті розвитку Кременчука відбулася робоча зустріч керівника Олександрійського громадського простору «КУБ», депутата Олександрійської міської ради Олега Панібратенка з директором Інституту Павлом Бедрацьким та його заступником Андрієм Мельником. За дорученням Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажності Пана Юдді Кріснанді олександрійському депутату передали примірники книги «Поезія любові з України».

Олег Панібратенко отримав книги для міста та передає їх для публічних книгозбірень міста. Лист пану Послу з проханням надіслати декілька примірників книги для бібліотек міста написав депутат та очільник громадського простору.
Посол Індонезії відомий не тільки, як поважний дипломат і професор політології. Пан Юдді Кріснанді – тонкий лірик, поет, який за час своєї дипломатичної каденції написав збірку віршів «Поезія любові з України». Тепер любителі поезії з Олександрії зможуть познайомитися з поезією індонезійського дипломата, який у віршах відобразив свою любов до нашої країни, природи, людей, що живуть в далекій для індонезійця, але тепер, улюбленій для нього, країні.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *