Представник громадського простору «КУБ» розповів на Суспільному про проблеми внутрішньо переміщених осіб (відео)

Представник громадського простору «КУБ» розповів на Суспільному про проблеми внутрішньо переміщених осіб (відео)

Представник громадського простору «КУБ» розповів на Суспільному про проблеми внутрішньо переміщених осіб у програмі UA: Кропивницький «Радомайдан». Віктор Голобородько, як представник громадського простору «КУБ», прокоментував участь простору у підтримці ініціативи «Центру громадської активності «Перемога» щодо проведення круглого столу з питання проблем ВПО.
На онлайн-звязку зі студією — журналістом Суспільного Василем Левицьким – була також очільник ГО «Центр громадської активності «Перемога» Валентина Чугуєвець.
Учасники телепрограми обговорили те, які проблеми наразі є у внутрішньо переміщених осіб в Олександрії та якими є шляхи їх вирішення.


«Діалог був динамічний, насичений цікавими подробицями із реалій життя людей, яких війна змусила залишити свої домівки і намагатись облаштуватись з нуля в Олександрії та на Кіровоградщині. Ми говорили про звернення яке стало продовженням резолюції круглого столу. Це звернення вже зареєстровано і ми як структура ,що допомагає і підсилює громадські ініціативи виконали свою місію. Сподіваємось на зворотній зв’язок мерії. Тим більше, що це — нагальне питання і потребує вирішення. Тобто створення робочої групи з проблем ВПО та формування відповідної Програми підтримки внутрішньопреміщених осіб. Тоді є можливість залучити державні кошти на придбання житла. Також погоджено із керівником Олександрійського громадського простору, депутатом міської ради Олегом Панібратенком, надання майданчику для інформаційно-консультаційного пункту для внутрішньо переміщених осіб на базі офісу громадського простору «КУБ». Тобто такі малі кроки за сприяння міської влади та ініціативи громадськості можна робити і тоді глобальні проблеми у вигляді економічної та культурної інтеграції відбудуться набагато швидше і ефективніше», — зазначив В. Голобородько ,коментуючи ефір на Суспільному.

admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *