Вт. Тра 14th, 2024

Шановні користувачі, глядачі та читачі новин ІА «Новий громадянин»!

Війна, яка продовжилась підступним ракетним ударом російських військ рано вранці 24 лютого і стала логічною реалізацією Росією та її владою бажання знищити незалежну Україну, внесла корективи в життя всіх українців.

Зробила такі корективи і у плани та життя Олександрійської громади, та всіх, кого об’єднує інформаційне агентство «Новий громадянин». Кожен, хто долучений до агентства, по-своєму включився у відсіч ворогові. Хтось — волонтерством і підтримкою переселенців та посильним фінансуванням ЗСУ, а хтось — роботою на інформаційному фронті, всіма засобами та силами, включно із спробою працювати на найтяжчому фронті інформаційних атак і битв — Європа та США. Саме там вирішується зараз доля підтримки України, зокрема зброєю, санкціями, моральним тиском. Ці складові боротьбі нам вкрай необхідні. І саме тому ми в перші ж дні зорієнтувати свої зусилля на цих напрямках.

Чому саме там? І чому у такий спосіб?

Бо українцям пояснювати вже нічого не треба. Наприклад, Харків став епіцентром боротьби за українську державність. І тут небезпеку «русского міра» у вигляді ракетно-бомбових ударів усвідомили вже всі.

В Росії переконувати когось, за нашим суб’єктивним оціночним судженням, теж поки що не варто. Це мають зробити об’єктивні чинник — катастрофічне становище економіки, кількість вбитих на війні, яка нікому не була потрібна та перетворення життя на зубожіння та відрізаність від світу.

Саме тому головний напрямок підтримки та змін може бути виключно європейський. І частково – США та інші країни на континентах, віддалених від України.

Головна відмінність цих країн від агресора: вплив громадської думки на рішення політиків. І якщо ця громадська думка переважатиме відверте боягузтво окремих політичних діячів чи навіть альянсів та об’єднань, то ми отримаємо не тільки перспективу членства в ЄС. Але й зброю, яка силою змусить агресивних параноїків сидіти у кремлі та мріяти у кращому випадку про заспокоєння власного народу, а не зазіхати на «вселенську» увагу своїми погрозами ядерною війною.

Ми не готувались до пишних промов і одразу включились у роботу. Тому звісно і не встигли повідомити наших користувачів про ці наміри та напрямок діяльності.

Проте ми разом з Вами, олександрійці, жителі всіх населених пунктів України, які змагаються з агресором, що тривалий час намагався надягати на себе маску «миротворця» та облаштовувача «справедливості».

Ми протиставляємо брехні та пропаганді — правдиву та об’єктивну оцінку подій. Критичний погляд на ситуацію та звісно виконання вимог воєнного стану, що обмежує можливості для журналістики. Це необхідно для збереження життя бійців та цивільних, для підтримки держави у критичний момент. Але ці обмеження на наш погляд не скорочують коридор можливостей для того, щоб почувати себе громадянином і продовжувати виконувати свій обов’язок.

Саме тому незабаром налагоджуємо постійну та якісну комунікацію через сайт та соціальні мережі. І першим нашим інформаційним тестом стане інформування про звернення до світової спільноти громади всього Олександрійського району щодо закриття неба від ударів ворожої авіації.

Ми переходимо на рейки інформаційної війни та активних інформаційних та організаційний контрзаходів агресору.

Долучайтесь!

Україна — переможе!

І звісно російський воєнний корабель… Далі ви знаєте самі!

Редакція ІА «Новий громадянин»

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *