Пт. Тра 17th, 2024

4 листопада в Державному навчальному закладі «Олександрійський професійний ліцей» на базі навчально-практичного центру з професії «Електрозварник ручного зварювання» відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», компетенція «Зварювальні роботи».

У заході взяв участь директор ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» Костянтин Мужиков, Генеральный директор ТОВ «ЗПТО «Вiра-Сервic Iнтермаш» Володимир Кондратюк, а також майстри виробничого навчання, що готували учасників змагань Сергій Кулявін, Дмитро Ніколенко, Олександр Фоменко.

Громадська спілка «Олександрійський громадський простір «КУБ» Культура. Урбаністика. Бізнес» підтримала проведення конкурсу професійної майстерності. Під час проведення заходу між закладом та очільником громадської спілки «КУБ», депутатом Олександрійської міської ради Олегом Панібратенком проведено перемовини щодо організаційної та інформаційної підтримки роботи закладу та популяризації робітних спеціальностей в місті. А переможці та учасники отримали заохочувальні подарунки від ТОВ «ЗПТО «Вiра-Сервic Iнтермаш», ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей», та Громадського простору “КУБ”

Конкурс WORLDSKILLS INTERNATIONAL — це найвідоміші та наймасштабніші в світі змагання з робітничих професій, що проводяться в 74 країнах світу. Вони визначають кращих серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців віком від 18 до 22 років.

До означеного конкурсу Україна вперше приєдналася в 2016 році.

Завдяки участі у конкурсі сотні хлопців та дівчат зарекомендували себе перед роботодавцями та отримали шлях у професійне майбутнє.

У регіональному етапі конкурсу взяли участь представники двох освітніх закладів області, а саме учень Державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» Данило Скляров та учень Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського Денис Шевченко.

Під час практичного завдання. учасникам необхідно виконати зварювання двох стикових та кутового з’єднань пластин з низьковуглецевої сталі трьома способами зварювання 111, 135 та 141. А саме показати уміння зварювати метал електродуговим способом плавким електродом, автоматичне зварювання в захисному газі та аргонодугове зварювання неплавким електродом у інертному газі.

У ході конкурсу роботу конкурсантів оцінювало журі у складі провідних фахівців нашого міста:

  • Ярослав Соловйов — провідний інженер із зварювання ТОВ «Завод підйомно-транспортного устаткування» ВІРА-СЕРВІС ІНТЕРМАШ».
  • Лідія Перегняк — інженер-технолог зварювального виробництва ТОВ «Завод підйомно-транспортного устаткування» ВІРА-СЕРВІС ІНТЕРМАШ»
  • Сергій Морозов — начальник конструкторсько-технологічного відділу ТОВ «ЕТАЛ-ЕЛЕКТРОНЩИК»

За результатами конкурсу перемогу здобув учень Державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» Данило Скляров, який представлятиме Кіровоградську область на другому етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *