Пт. Тра 17th, 2024

Олександрійський громадський простір «КУБ» долучився до налагодження словацько-українських зв’язків на рівні народної дипломатії. Перебування Надзвичайного та Повноважного Посла Словацької республіки в Україні Марека Шафіна відбувається за підтримки громадського простору та інституцій, що сприяють трансформації культурного, економічного та громадського простору міської громади. Ця взаємодія – результат попередньої тривалої роботи із колегами з міста Кременчук – керівництва «Інституту розвитку міста Кременчука», де керівником є Павло Бедрацький та заступником директора з міжнародної діяльності – Андрій Мельник.

Участь у обговоренні питань взаємної співпраці та взаємодії на рівні міжнародних зв’язків взяв депутат Олександрійської міської ради, голова ГС «Олександрійський громадський простір «КУБ» Олег Панібратенко.

Інформаційне агентство «Новий громадянин» у співпраці із «КУБом» створило для жителів міста та прихильників мистецтва, віртуальну подорож виставкою словацьких художників «Мелодії весни».

Співзасновник ГС «КУБ», член Національної спілки краєзнавців України та керівник ГО «Сучасні громадські ініціативи» Віктор Голобородько провів екскурсію перлиною культурної та історичної спадщини Олександрії – Олександрійським театром.

Детальніше – у відео з виставки художників та презентації виставки, а також з брифінгу журналістів міста із Олександрійським міським головою та Послом Словаччини в Україні.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *