Сб. Тра 18th, 2024

Туристичний маршрут «Мандрівка вулицею Башт до олександрійського театру» зібрав першу сотню учасників. Серед тих, хто долучився до численної громади учнівської молоді, яка дізналась більше про минуле і сьогодення міста, є учні школи №6.
В дощовий ранок 1 червня екскурсійний маршрут для юних олександрійців провів актив Олександрійського громадського простору «КУБ».


Вперше для комфорту слухачів використано спеціальне звукове обладнання для гідів. Також вперше, відповідаючи на запит слухачів, екскурсію доповнено розповіддю про заснування міста, а також про біографії декількох успішних олександрійців, що змогли досягти високого рівня в державній службі, бізнесі, військовій справі, земській діяльності, науці або театральному мистецтві.
До екскурсії долучився депутат міської ради, голова ГО «Олександрійський громадський простір «КУБ» Олег Панібратенко. Він запросив учнів школи до співпраці та взаємодії у розвитку та реалізації проєктів, які будуть цікавими як школярам, так і їх батькам і педагогам та підуть на користь всій громаді.


Член Національної спілки краєзнавців, автор маршруту та співзасновник ГО «КУБ» Віктор Голобородько також аргументував доцільність реалізації такого проєкту саме для учнів школи №6. Особливість цього навчального закладу у тому, що учні школи – це діти, що живуть і навчаються поруч із навчальним закладом. Тому вони можуть поспілкуватись із рідними і дослідити сучасну та колишню назву рідної вулиці. І дізнатись чому саме так вона зараз називається. Спільна робота із дослідженням школярів і батьків та рідних учнів – це вже завдання активу «КУБу», який допоможе знайти кваліфіковані відповіді та розвивати критичне мислення у дітей, допомогти отримувати корисну та актуальну інформацію про рідну вулицю, рідну громаду батькам учнів.


«Цікаво, пізнавально, креативно пройшла краєзнавчо-туристична мандрівка вулицею Башт до Олександрійського театру для учнів 6-А класу. Журналіст-краєзнавець Віктор Голобородько розповів учням про історичну спадщину міста. Дякуємо організаторам за гарну ініціативу щодо популяризації історії рідного краю», – прокоментувала екскурсію заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 6 Інна Камінська, яка теж стала учасником екскурсії.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *