Пт. Гру 8th, 2023

Олександрійський громадський простір “КУБ: Культура. Урбаністика. Бізнес” стає регулярним відеомайданчиком для ініціатив третього сектору Олександрійської громади. Черговий запис подкасту за участі Любові Кан, тренерки з неформальної освіти став новим відеоконтентом про цікавих і ініціативних людей, що рухають зміни у громаді.

Нова зустріч зі Світланою Михайленко, головою громадської організації «Молодіжний табір «Патріот», директором комунальної установи “Центр з обслуговування комунальних закладів та установ” Приютівської селищної ради. Світлана Михайленко – відома в місцевому освітянському колі людина. Має великий досвід просвітницької й громадської роботи. А ще – вона дружня до журналістів і залюбки спілкується на професійні теми просто і без складних термінів.

До вашої уваги відеоверсія діалогу.

Новий проєкт з підтримки третього сектору від “КУБу”

Ми плануємо розпочати незабаром втілювати ще один проєкт у життя: створення власного відеоблогу, контент-майданчика про важливі громадські події та ініціативи в Олександрії та інших населених пунктах громади. Це не повторення новин місцевого телебачення, а акцент на подіях саме третього сектору. І це – суперважливо у контексті розвитку міста, пошуку нових версій становлення громадянського суспільства, що отримало нині новий імпульс і нові можливості.
Міський хаб «КУБ» запрошує до співпраці та синергії громадських ініціатив в Олександрії всіх, хто має цікаві ідеї та готовий розвивати громаду і надавати нових смислів інноваційним рішенням в різних напрямках. Ми залучаємо до створення цікавого відеоконтенту інформаційне агентство “Новий громадянин”, його творчі та технічні можливості. І сподіваємось на те, що отримаємо в тому числі завдяки цьому, новий розвиток третього сектору нашої громади”, – прокоментував подію співзасновник ГО “Олександрійський громадський простір “КУБ” Віктор Голобородько.


Послухати аудіоверсію діалогу незабаром можна на подкасті «MUST HAVE. Ключові навички майбутнього». Розміщуватиметься подкаст «MUST HAVE. Ключові навички майбутнього» на Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Podbean Podcast. Втілюється проєкт за підтримки Британської Ради в рамках проєкту “Активні Громадяни”.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *