Ср. Тра 15th, 2024

Інформаційне агентство «Новий громадянин» започатковує активну діяльність власного інтернет-представництва – сайту ngr.com.ua у Міжнародний День свободи преси і декларує свої принципи діяльності.

Цього дня, 3 травня 2020 року Організація Об’єднаних Націй декларує відзначення Дня свободи преси під гаслом «Журналістика без страху та упередженості». Спеціалісти, що створили та долучаються до нашої інформаційного агентства – це люди які мають досвід роботи на лезі небезпеки і виконання свого обв’язку без страху та упередженості не дивлячись на різні політичні та культурні уподобання.

Саме тому ми вважаємо знаковим і важливими започаткувати активну діяльність агентства саме цього дня, коли ООН проголошуючи нові цілі для розвитку свободи преси в світі зазначає три напрямки які нами сприймаються як наші спільні із світовим співтоовариством, цінності:

  • безпека журналістів і співробітників ЗМІ – як чоловіків, так і жінок;
  • незалежна та професійна журналістика, вільна від політичного та комерційного впливу;
  • гендерна рівність у ЗМІ.

Разом з тим ми декларуємо і додаткові, важливі для нас принципи діяльності, які ми виробили багатьма роками діяльності у напрямку журналістики, громадської та політичної активності, правозахисної діяльності:

1. Готовність створювати передумови для розвитку і формування нового громадянина України. У нашому уявленні – це вільна від кайданів минулого людина, що впевнено і осмислено діє у сьогоденні та постійно вибудовує майбутнє, просуваючи в суспільстві як еквівалент вершинного досягнення – гуманітарні цінності.

2. Ми спираємось на якісну журналістику та аналітику, роботу із ЗМІ та створення власного контенту.

3. Ми готові до співпраці як аналітичний центр у галузі комунікацій, розбудови громадського суспільства, формування правого простору, експертних ідей та проектів у напрямку права, психології, соціології, засобів масової інформації та комунікацій.

4 . Ми декларуємо, що пропонуємо експертні висновки та кваліфіковану оцінку подій та явищ для різних політичних та громадських рухів, які будуть намагатись розвивати суспільство та сприяти формуванню держави, розвитку громадянського суспільства.

5. Ми пропонуємо співпрацю журналістам, редакторам, експертам різних напрямків. Ми спираємось на соціальні проекти, але створюватимемо підґрунтя економічної самостійності та сталості у діяльності інформаційного агентства, як передумови нейтральності, незалежності та професійності.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *